Powerspin Evo

Powerball - jedna z najszybszych bezsilnikowych maszyn na świecie.

125,00 zł
Ilość

 

Polityka bezpieczeństwa - Nasz sklep gwarantuje szyfrowanie danych certyfikatem SSL

 

Bezpieczna dostawa - Wszystkie nasze paczki są ubezpieczone

 

Zwrot towaru - Gwarantujemy 14 dni na zwrot towaru

POWERSPIN EVO

Ćwicz wygodnie ramiona i brzuch w 6 minut dziennie

POWERSPIN

Jest dynamicznym urządzeniem do ćwiczeń izometrycznych zaprojektowane tak aby nadać zgrabny kształt twoich ramion i górnej części ciała. Współczesne badania naukowe dowiodły że ćwiczenia izometryczne, to najlepszy i najbardziej skuteczny sposób na to aby wzmocnić mięśnie oraz ścięgna Twojego ciaław porównaniu z konwencjonalnymi metodami treningu, pomaga wzmocnić strefę rąk, ramion, klatki piersiowej oraz brzucha, w znacznie krótszym czasie niż zwykle ćwiczenia – w zaledwie 6 minut dziennie!.

Powerspin jest prosty i przyjemny w użyciu. Każdy zestaw jest wyposażony w 6 minutowy trening na DVD zawierający konkretne ćwiczenia potrzebne, aby pomóc Ci pozbyć się tkanki tłuszczowej z ramion i rzeźbić je do perfekcyjnego kształtu - TO PROSTE Włącz 6 minutowy trening na DVD i ćwicz nie więcej niż 3 razy w tygodniu a gwarantujemy że uzyskasz wymierne rezultaty w ciągu zaledwie 30 dni.

Jak działa Powerspin ?

Powerspin zapewnia izometryczny trening, stymulujący wzrost włókien mięśniowych. Badania potwierdziły jego o wiele większą skuteczność w porównaniu z tradycyjnymi ćwiczeniami na siłowni. Ćwiczenia izometryczne są bezpieczne, ale bezwzględnie skuteczne i obejmują praktycznie całą masę mięśni ramienia, klatki piersiowej, ramion, brzucha. Celem jest uzyskanie znacznie więcej włókien w każdym mięśniu podczas każdej 60sekundowej serii. I to jest naprawdę ważne. Więcej włókien wykorzystywanych co oznacza większe zużycie kalorii i wszystko w znacznie krótszym czasie.

Pełniejsze wykorzystanie każdego mięśnia oznacza także lepszą, bardziej jednolitą pracę. Powerspin wymaga więcej od ciebie przy każdym treningu i szybko dostarcza widoczne wyniki co oznacza, że Twoje ramiona, klatka piersiowa i brzuch naprawdę korzystają za każdym razem gdy przeprowadzasz jedno z 60 sekundowych ćwiczeń Powerspin.

Produkt zawiera opłatę KGO 0,25 zł / kg
POWERSPIN
996 Przedmioty

Specyficzne kody

Brak opinii dla tego produktu.